Denní líčení :

V dnešní době je pro většinu žen a dívek každodenní líčení nezbytností. Je ale důležité umět se nalíčit správně.Denní líčení by mělo být přírozené, pouze by mělo podtrhnout naše přirozené rysy, jemně zvýraznit naše přednosti a hlavně bychom se v něm měly cítit přirozeně a lépe než bez něj. Málo žen si uvědomuje,že je důležité líčit se i podle typu světla ve kterém se pak budeme pohybovat.Pod zářivkou jsou barvy více mdlé než v přirozeném světle,proto je důležité se líčit pod stejným světlem, v jakém se poté budemepohybovat. Nabízíme také minikurz líčení, kde Vám rádi poradíme s veškerou kosmetikou a barvami, které jsou pro Vás ideální.

Cena : od 650-850Kč

 Plesové a večerní líčení :

 
 Plesové či večerní líčení je líčení výraznější,ale zároveň  elegatní.Mělo by být vhodným doplňkem plesových a večerních šatů,proto je důležité předem vědět,co daný večer budete mít na sobě,aby vše dokonale ladilo.K líčení nabízíme i možnost účesů.
Cena : od 950-1.250kč
 

 Svatební líčení :

 
 Svatební líčení  je základem krásné nevěsty.Svatba je jedinečnou událostí a proto byste měla vypadat jedinečně.Profesionální    makeup oceníte třeba i před objektivem Vašeho svatebního fotografa.Svatební líčení je přizpůsobeno výběrem šatů, šperků a ostatních  doplňků, ale nejvíce samotné nevěstě.Podtrhne Vaši přirozenou krásu a zvýrazní všechny přednosti obličeje.Doporučujeme si objednat    líčení i se zkouškou, aby Vám makeup co nejlépe seděl/pasoval. Se zkouškou Vám také poradím nějaké tipy péče o pleť či výběr barev,  abyste ve svatební den jen zářila. Ve svatební den líčení probíhá u Vás doma v salonu či v místě vybrané Vámi.
Cena : od 1.350-1.650kč
svatební komplet účes+líčení+2x zkoušky - 4.700.-
 
 
 
 
 
 
 

Fantasy Salon / modní salon VIOLETA

Železná 250/14,Liberec 1

Otevírací dobá
Po-Pá
9.00-19.00
Sobota(dle objednání)
9.00-12.00
Kadeřnice-líčení-účesy
+420 724 096 725
Violeta Stříbrná

Kosmetika ,depilace cukrovou pastou,laminovaní řas-oboči,chemický peeling,laserový peeling,permanentní makeup.
+420 778 008 891
Alexandra Janteková
fantasysalon@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode