Účesy - večerní - svatební - společenské

 Účešeme Vás i doma!!! Prosíme klientky o respektování dohodnutého termínu návštev!!!(na zkoušce po dohodnutého termínu svatby bereme zálohu ,děkujeme za pochopení!)

Chcete být nejkrásnější něvesta,maturantka.. ? Poradíme Vám,jaký účes se vám hodí a jaké ozdoby do vlasů zvolit.Naše profesionální kadeřnice zhotovují každé nevěste svatební účes který je originální a dle přání nevěsty.Naše svatební účesy jsou nejlepší volbou!!!

 
  • Svatební účes je král mezi účesy. Zde se fantazii meze nekladou. Svatební účes by měl podtrhnout krásu nevěsty a spolu se svatebními šaty by měl tvořit dokonalou harmonii. Účes se tvoří dle střihu svatebních šatů, typu kytice, celkového stylu svatby a samozřejmě podle toho, co nevěstě bude nejvíce slušet.
  • V den svatby přijedeme za Vámi domů nebo na místo, kde se budete na svatbu připravovat.Samozřejmě je možné domluvit účesy i pro maminky,družičky, ženicha.                                                                                                    
  • Večerní účes

  • Večerní účes má širokou škálu využití. Jeho vytvoření je už složitější a záleží na tom, pro jakou příležitost se češe. Jiný bude na Maturitní či jiný ples, jiný bude na firemní večírek nebo naopak na důležité rande.


         

          

Fantasy Salon / modní salon VIOLETA

Železná 250/14,Liberec 1

Otevírací dobá
Po-Pá
9.00-19.00
Sobota(dle objednání)
9.00-12.00
Kadeřnice-líčení-účesy
+420 724 096 725
Violeta Stříbrná

Kosmetika ,depilace cukrovou pastou,laminovaní řas-oboči,chemický peeling,laserový peeling,permanentní makeup.
+420 778 008 891
Alexandra Janteková
fantasysalon@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode